Jak pracujeme a co pro

Vás můžeme udělat

Vše máme skladem

Vícejazyčná podpora

Spolupráce bez starostí

Poradíme v každé fázi práce

Buď nám zavoláte přímo, nebo zde vyplníte formulář a do 2 pracovních dní se Vám ozve technický specialista. Proberete možnosti řešení a zejména potřeby Vaší domácnosti.

Na základě Vašich informací vytvoříme optimální technické řešení a poskytneme předběžnou kalkulaci jeho realizace.
Předběžnou nabídku upřesníme po návštěvě našeho technického konzultanta. Garantujeme Vám jeho vysokou odbornou kvalifikaci.

Připravíme pro  Vás nejlepší technické řešení. Díky přímé distribuci od několika výrobců a skvělé logistické optimalizaci Vám garantujeme nejnižší cenu na trhu.

Pokud máte lepší nabídku, než je naše, poskytneme Vám ještě lepší – minimálně o 5 % levnější než jakákoli konkurenční nabídka.

Po odsouhlasení ceny a technické dokumentace Vám zašleme návrh smlouvy k odsouhlasení všech potřebných detailů a terminu realizace.

Podepíšeme s Vámi smlouvu.

Vystavíme zálohovou fakturu. Během pracovního dne po zaplacení zálohy Vám doručíme vybavení v hodnotě, převyšující hodnotu zálohy. Jste získáte záruku, že o peníze nepřijdete, jsme dostáváme jistotu, že naše práce není marná.

V případě instalace FVE zařídíme podpis smlouvy o připojení Vaše budoucí FVE do distribuční sítě.

Po podpisu smlouvy zpracujeme projektovou dokumentaci a zajistíme akceptace dotace.

V souladu s harmonogramem práce nainstalujeme zařízení. Instalaci zvládneme do 2-3 pracovních dnů.

V této fázi revizní technik provede potřebnou kontrolu a vydá osvědčení o revizi.

Vyřídíme všechny zbývající formality související s vyřízením dotace. Peníze obdržíte přímo na Váš účet.

Pro všechny naše zákazníky, kteří by se chtěli podrobně seznámit s praktickým využitím navrhovaných technologií, jsme vytvořili plně funkční stacionární stánky, které obsahují veškeré potřebné vybavení – několik mobilních stánků, které pravidelně vystavujeme na veřejných místech v České republice, na Slovensku a v Německu.

Říčany

Příbram

Praha